Львівський національний університет імені Івана Франка
Демонстраційна cистема тестування

Логін    Пароль   Увійти

Гості вказують Логін DEMO та Пароль TEST


Повернутися до основної системи тестування


    Демонстраційна система тестування ідентична до робочої системи, але:
 
    - працює на окремій базі, яка міcтить лише предмети і тестові завдання, які надали для загального доступу викладачі ЛНУ імені Івана Франка;
 
    - дає можливість всім гостям подивитися можливості системи у ролі викладача, студента чи будь-якої посадової особи навчального закладу;
 
    - гості можуть переглядати та редагувати всі доступні завдання, формулювати та переглядати нові завдання і тести, проходити тестування тощо, але результати їхньої роботи у базі не зберігаються.


Автор і розробник системи тестування
Василь Федорович Петрів (petriv@lnu.edu.ua)
займається питаннями функціонування системи, розглядає зауваження і пропозиції щодо можливостей і оформлення системи.


Телефон (032) 239-45-07, головний корпус університету, кімната 120

 

Основні принципи роботи системи тестування

1. Головною особою у системі є викладач. Виключно він може надавати всім іншим певний рівень доступу до свого предмету або забороняти доступ.
2. З кодного предмета ведуть одну базу тестових завдань, впорядковуючи їх по розділах і рівнях складності. Система генерує варіанти тесту для контрольних заходів автоматично, керуючись специфікацією тесту, у якій вказують, скільки завдань, з яких розділів і якого рівня складності потрібно включати до тесту.
Для одного предмету можна задавати кілька специфікацій, наприклад, Модуь1, Модуль2, Залік тощо.
3. Система передбачає можливість як комп'ютерного тестування, так і виводу заданої кількості варіантів тесту для друку у випадку потреби проводити тестування в звичайній аудиторії чи строго документувати відповіді.
4. Забезпечена можливість колективного формування бази тестових завдань групою викладачів, коли кожен може переглядати всі завдання та записувати нові. Редагувати чи вилучати кожен учасник групи може лише свої завдання. Система показує автора завдань і надає можливіть надіслати йому зауваження щодо змісту завдання.
5. Викладачі мають можливість розміщувати у системі файли з навчально-методичними матеріалами. Вони доступні лише для студентів тих груп, для яких викладають цей предмет.