Львівський національний університет імені Івана Франка
Система тестування

Логін    Пароль   Увійти

Студенти у полі Логін вказують номер залікової книжки.

Реєструватися можна лише із внутрішньої мережі Університету.


Система тестування розроблена мовою програмування - РНР, база даних MySQL.

 

Усі інструкції та правила роботи у системі тестування виводяться на тих сторінках, де вони потрібні. Незареєстровані користувачі можуть ознайомитися з ними, увійшовши до демонстраційної системи тестування.


Увага! Ми переїхали

Вхід через подвір'я Університету з брами, що виходить на вул. Костюшка (колишнє приміщення поліклініки)

Кімнати 12, 13. Телефон 239-45-57


Автор і розробник системи тестування
Василь Федорович Петрів (petriv@lnu.edu.ua)
займається питаннями функціонування системи, розглядає зауваження і пропозиції щодо можливостей і оформлення системи.

 

Всі тестування будуть проводитися на платформі електронного навчання

 

 

Перейти до MOODLE


Підтримку системи MOODLE здійснює Організаційно-методичний центр електронного навчання.

 

Організаційно-методичний центр електронного навчання створений у 2015 році для впровадження системи електронного навчання у навчальний процес університету. Організаційно-методичний центр електронного навчання ( ОМЦЕН) окремий структурний підрозділ Львівського національного університету імені Івана Франка, створений з метою координації впровадження технологій електронного навчання у навчальний процес.

 


 

З питаннями реєстрації викладачів та студентів, надання їм прав та дозволів для роботи у системі MOODLE звертайтеся до лабораторії адміністрування системи електронного навчання.

 


 

За консультаціями щодо роботи у системі MOODLE та організації проведення ректорських контрольних робіт (замірів знань) у системі MOODLE звертайтеся до лабораторії методичної підтримки системи електронного навчання.

 


 

Створені викладачами бази тестових завдань збережені. Щоб перенести свою базу тестових завдань у систему MOODLE увійдіть до системи тестування, яка від 25 жовтня повноцінно функціонує.

 


 

Проблеми, що виникають при перенесенні бази тестових завдань зі старої системи тестування у систему MOODLE, допомагає вирішувати лабораторія контролю якості освіти.