Львівський національний університет імені Івана Франка

Стара система тестування надалі використовуватися не буде.


 

 

Всі тестування будуть проводитися на платформі електронного навчання

 

 

 

 

 

 

Перейти до MOODLE

 

Підтримку системи MOODLE здійснює Організаційно-методичний центр електронного навчання.

 

Організаційно-методичний центр електронного навчання створений у 2015 році для впровадження системи електронного навчання у навчальний процес університету. Організаційно-методичний центр електронного навчання ( ОМЦЕН) окремий структурний підрозділ Львівського національного університету імені Івана Франка, створений з метою координації впровадження технологій електронного навчання у навчальний процес.

 


 

З питаннями реєстрації викладачів та студентів, надання їм прав та дозволів для роботи у системі MOODLE звертайтеся до лабораторії адміністрування системи електронного навчання.

 


 

За консультаціями щодо роботи у системі MOODLE та організації проведення ректорських контрольних робіт (замірів знань) у системі MOODLE звертайтеся до лабораторії методичної підтримки системи електронного навчання.

 


 

Створені викладачами бази тестових завдань збережені. Щоб перенести свою базу тестових завдань у систему MOODLE увійдіть до старої системи тестування

 

Логін    Пароль   Увійти

 


 

Проблеми, що виникають при перенесенні бази тестових завдань зі старої системи тестування у систему MOODLE, допомагає вирішувати лабораторія контролю якості освіти.